Wózek SK-DA01 dolly do slidera Sevenoak

264,00 zł
Brutto

Wózek jezdny Sevenoak SK-DA01 to bardzo solidny i kompaktowy wózek jezdny, który jest produkowany i zaprojektowany do użytku ze ślizgami Sevenoak SK-GT01, SK-GT02, SK-GT03, SK-GT75 i SK-GT100.

Ilość
dostępny

Wózek do kamery jest zwykle wyspecjalizowaną częścią urządzenia do filmowania i produkcji telewizyjnej, która jest zaprojektowana do wytwarzania płynnych ruchów kamery (techniki filmowe), kamera jest zwykle przymocowana do gwintów śruby dolly.

Dzięki czterem bezgłośnym, gumowanym gładkim kółkom i dwóm regulowanym kółkom z łożyskami kulkowymi łożyska na wózku ślizgowym umożliwiają płynne ruchy bez hałasu, wózek manewruje cicho, umożliwiając tworzenie filmów najwyższej jakości, a także umożliwia przechwytywanie obrazów na ruch, dodatkowo może być zabezpieczony wbudowanym mechanizmem blokującym w odpowiedniej pozycji, gdy chcesz ustawić ostrość na obiekcie.

Używając Sevenoak SK-DA01 Slider Dolly z kilkoma kompatybilnymi, wytrzymałymi sliderami dostępnymi w Sevenoak, będziesz mógł tworzyć profesjonalne filmy produktowe za pomocą aparatu fotograficznego lub kamery, tak samo jak prawdziwi filmowcy, aby uzyskać wyjątkowe efekty. Dzięki prostemu i lekkiemu stylowi i konstrukcji jest bardzo łatwy w montażu i demontażu oraz w przenoszeniu i użytkowaniu na miejscu.

Cechy produktu:

  • Bardzo kompaktowy i lekki
  • Kompatybilny z serią Sevenoak SK-GT75 Wytrzymały suwak krzywkowy
  • Porusza się płynnie i cicho
  • W zestawie wbudowana śruba blokująca
  • Wbudowany mechanizm blokujący
002254
002254
1 szt