• -50%

Zestaw modyfikatorów do lamp Sony Nikon

149,00 zł
74,50 zł Zniżka 50%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 149,00 zł

Flash Gun Accessory Kit to bogaty zestaw akcesoriów przeznaczonych do strobbingu, czyli kreatywnego wykorzystania światła systemowych lamp błyskowych. Stworzony został z myślą o fotografach, którzy posiadając jedną lub kilka lamp systemowych chcą stworzyć ciekawe aranżacje oświetleniowe w studiu lub w plenerze. Za pomocą opcjonalnych adapterów (dostępnych osobno) zestaw może być wykorzystywany także z innymi modelami lamp systemowych dostępnych na rynku, wliczając w to produkty takich marek jak: Canon, Nikon, Vivitar, Pentax, Sigma, Olympus, Sony i innych.

Taniej, bo:
  • towar pochodzi ze zwrotu

Ilość
dostępny

W skład każdego zestawu wchodzi szereg akcesoriów, których funkcjonalność i działanie opisane zostało poniżej.

Softbox Wygodny w użyciu i szybki w montażu softbox, który dzięki dużej powierzchni dyfuzora (20x30cm) oferuje miękkie ukierunkowane źródło światła. Nasadka z softboxem znakomicie nadaje się do do fotografii portretowej, produktowej, makrofotografii oraz ślubnego reportażu. Po zastosowaniu jednego z kolorowych dyfuzorów (do wyboru: chabrowy, niebieski, żółty, czerwony, pomarańczowy i zielony) może być wykorzystywany do tworzenia barwnych aranżacji oświetleniowych fotografowanej sceny.

Reflektor Metalowy reflektor typu beauty dish z białym wypełnieniem. Pozwala uzyskać miękkie cienie mimo stosunkowo niedużej powierzchni świecącej. Świetnie nadaje się do wykonywania portretów, delikatnie wydobywając rysy fotografowanej twarzy. Dzięki dodatkowemu odbłyśnikowi wewnątrz czaszy, nie powoduje niepożądanych punktowych refleksów świetlnych.

Dyfuzor kulisty Uniwersalna nasadka wykonana mlecznego poliwęglanu o wysokim stopniu rozpraszania światła. Dzięki dużemu kątowi rozproszenia idealnie nadaje się do fotografowania z użyciem szerokokątnych obiektywów o kącie widzenia nawet 180 stopni. Znakomicie sprawdza się przy oświetlaniu ciasnych pomieszczeń.

Wrota to prosta konstrukcyjnie a jednocześnie bardzo praktyczna w użyciu nasadka, pozwalająca zapanować nad kierunkiem rozchodzenia się światła pochodzącego z lampy błyskowej.

Plaster miodu Niewielka nasadka za pomocą której można zawęzić i lepiej ukierunkować strumień światła. Jej zastosowanie pozwala uzyskać plamę świetlną o płynnych przejściach tonalnych.

Snoot Jedno z najpopularniejszych akcesoriów wykorzystywanych w fotografii studyjnej. Za jego pomocą można  miękko a jednocześnie punktowy oświetlić wybraną części sceny. W komplecie ze snootem znajdują się dwie nasadki z plastrem miodu o różnej gęstości, co pozwala modyfikować rozmiar i kontrast plamy świetlnej.

999OUT01
5901698701116
2 szt