• -15%

Godox MF12-DK1 Zestaw Lamp Makro do fotografii dentystycznej

1 755,00 zł
1 491,75 zł Zniżka 15%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 491,75 zł

MF12-DK1 to zestaw 2 lamp błyskowych makro wraz z akcesoriami, zoptymalizowany pod kątem fotografii stomatologicznej. Zestaw ten zawiera dwie głowice błyskowe MF12, które umożliwiają fotografowanie obiektów z bardzo bliskiej odległości. Zestaw prócz dedykowanego nadajnika, jest wyposażony w wiele opcji montażu i dwa dedykowane dyfuzory silikonowe.

Taniej, bo:
 • Uszkodzone pudełko
 • brak adaptera na 62mm
Ilość
dostępny

01

MF12-DK1

Dzięki badaniom i ciągłemu udoskonalaniu, we współpracy z Sony w Europie, przedstawiamy MF12-DK1. To gotowe i wszechstronne rozwiązanie do fotografii stomatologicznej. Ten kompleksowy system lamp błyskowych makro oferuje wszystkie akcesoria niezbędne do fotografii stomatologicznej, tworząc kompleksowe rozwiązanie, które pozwala sprostać niemal każdemu wyzwaniu w fotografii stomatologicznej.

02

Sony Europe

We współpracy z firmą Sony Europe, Godox opracował stomatologiczny system lamp błyskowych MF12-DK1, który jest zintegrowany z aparatami Sony, takimi jak A6400, A7M4, A7R5 i ZV-E10, i obiektywami makro Sony FE90MM (SEL90M28G). Dla dentystów poszukujących większej precyzji w regulacji oświetlenia, MF12-DK1 służy jako idealne narzędzie do sprostania trudniejszym zadaniom związanym z fotografią dentystyczną. Testowany przez znanego dentystę i ambasadora Sony & Godox - Alessandro Devigusa, dentystyczny system lamp błyskowych zapewnia najwyższy poziom jakości i niezawodności w fotografii dentystycznej.

03

Pełen zestaw

MF12-DK1 zawiera wszystkie akcesoria niezbędne do fotografii stomatologicznej, oszczędzając czas i energię podczas pracy. Ze szczególnym uwzględnieniem kompatybilności między akcesoriami, zestaw ten poprawia wydajność i wygodę podczas fotografowania.

04

Wyzwalacz

Dedykowany wyzwalacz XproIIS+ został zaprojektowany specjalnie z myślą o fotografii stomatologicznej i jest kompatybilny wyłącznie z aparatami i obiektywami Sony. Ten specjalistyczny wyzwalacz jest wyposażony w dedykowany tryb dentystyczny, który znacznie usprawnia pracę dzięki szybkiej adaptacji ustawień lampy błyskowej w aparacie. Ulepszony tryb dentystyczny zapewnia bardziej stabilną transmisję sygnału, minimalizuje niepotrzebne zakłócenia sygnału i zapewnia bardziej precyzyjną moc wyjściową dla zdjęć makro. XproIIS+ posiada również funkcję aktywacji światła modelującego jednym dotknięciem.

05

Specjalny dyfuzor

Dyfuzor został poddany testom i udoskonalony w praktyce, aby spełnić zaawansowane standardy profesjonalnej fotografii stomatologicznej. Dzięki dyfuzorom światło jest idealnie rozproszone, skutecznie oświetlając trudno dostępne obszary podczas fotografii wewnątrzustnej, takie jak tylne zęby trzonowe i inne. Podczas projektowania zestawu szczególną uwagę przywiązano do temperatury barwowej i oddaniu naturalnego koloru fotografowanych obiektów. Dokładna reprodukcja i stała temperatura barwowa mają kluczowe znaczenie w fotografii dentystycznej. W połączeniu z aparatami Sony, MF12-DK1 zapewni niezawodny i godny zaufania system fotograficzny podczas całego procesu leczenia.

06

Regulowany uchwyt dentystyczny

Opcjonalny uchwyt dentystyczny MF-DB (brak w zestawie) umożliwia elastyczną i precyzyjną regulację pozycji światła, tworząc w ten sposób więcej wymiarów do fotografowania stomatologicznego. Głowicę lampy błyskowej można obracać o 180° na wsporniku, co pozwala na umieszczenie jej tak blisko obiektywu, jak to konieczne i skuteczne oświetlenie tylnego obszaru trzonowca.

06

Wydajny akumulator

Dzięki wydajnej, zintegrowanej baterii litowej, lampy błyskowe mogą dać nawet 500 błysków z pełną mocą, przy okazji zapewniając szybki czas ponownego ładowania wynoszący pomiędzy 0,01-1,7 sekundy. Co więcej, ładowanie jest łatwe dzięki wygodnemu złączu USB typu C.

07

Wygodne przechowywanie

Dedykowane etui, zaprojektowane z myślą o jakości i oszczędności miejsca, z łatwością pomieści wszystkie akcesoria i oferuje czyste i zorganizowane rozwiązanie do przechowywania indywidualnego sprzętu do fotografii dentystycznej MF12-DK1.

08

W zestawie:

 • 2x lampa MF12,
 • 1x pierścień MF-AR,
 • 1x zestaw adapterów AR-R,
 • 2x uchwyt zimnej stopki,
 • 2x podstawka,
 • 1x nadajnik XProII+S,
 • 1x etui,
 • 2x dyfuzor,
 • 2x kable USB-C,
 • oryginalne pudełko.
10868OUT
6952344229569
1 szt