• -15%

Bezprzewodowy system mikrofonowy Godox WMicS2 UHF

1 135,00 zł
964,75 zł Zniżka 15%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 851,25 zł

Zaprojektowany dla mobilnych dziennikarzy, kamerzystów i vlogerów, Godox WMicS2 to system bezprzewodowy z dwoma mikrofonami lavalier i dwukanałowym odbiornikiem. Zapewnia niezawodną transmisję z czystym dźwiękiem na odległość do 100m i oferuje kompletne rozwiązanie do przesyłania strumieniowego lub nagrywania dialogów, wywiadów, wykładów - bezpośrednio do aparatu bezlusterkowego / DSLR, kamery lub miksera.

Taniej bo:
  • uszkodzone opakowanie
Ilość
dostępny

01

WMic S2Łatwy w obsłudze montaż plug&play, system jest odpowiedni dla mobilnych dziennikarzy, twórców YouTube / Instagram, osobowości TikTok, vlogerów i nie tylko.
WMicS2 zawiera dwa nadajniki typu bodypack z wielokierunkowym mikrofonem lavalier. Jest również wyposażony w odbiornik, który montuje się i podłącza bezpośrednio do lustrzanki cyfrowej / aparatu bezlusterkowego.
Aby uniknąć zakłóceń sygnału bezprzewodowego, system oferuje 96 częstotliwości do wyboru. Nadajnik i odbiornik działają na dwóch bateriach AA, ale mogą być również zasilane przez USB.

02

Nadajnik z mikrofonem LavalierLekki nadajnik bodypack jest wyposażony w włącznik / wyłącznik, który pełni również funkcję przycisku wyciszania.
Nadajnik jest wyposażony w czytelny wyświetlacz OLED, który wskazuje poziom wejściowy mikrofonu, wyciszenie i poziom baterii.
Moc RF można przełączać między 40 mW dla maksymalnej odległości transmisji lub 10 mW dla maksymalnej żywotności baterii.
Jeśli twój aparat nie ma gniazda słuchawkowego, możesz monitorować dźwięk przez wyjście słuchawkowe 3,5 mm odbiornika podczas nagrywania, aby upewnić się, że przechwytujesz czysty sygnał

03

Dwukanałowy odbiornik Gdy używasz tylko jednego mikrofonu, dźwięk jest nagrywany zarówno w lewym, jak i prawym kanale aparatu. W przypadku korzystania z dwóch mikrofonów każdy dźwięk jest nagrywany oddzielnie, jeden na lewym kanale kamery, a drugi na prawym kanale - co pozwala na odizolowanie głosu każdej osoby i dostosowanie każdego poziomu indywidualnie.
30 poziomów regulacji głośności, dla obu mikrofonów indywidualnie.

5729OUT
6952344220580
2 szt