Zestaw oświetlenia LED Godox ES45 E-Sport

599,00 zł
Brutto

Zestaw ES45 został zaprojektowany do vlogowania, transmisji na żywo i innych rodzajów aktywności online. Zestaw LED ES45 E-Sport firmy Godox zawiera panel LED 36x23x5 cm, który emituje delikatne światło, szczególnie przyjemne dla odcieni skóry.

Taniej, bo:
  • produkt pozwrotowy
  • brak częśc uchwytu montażowego: monopodu i zacisku
Ilość
już sprzedany

01

ES45 Zestaw E-sport LED ES45 to światło specjalnie zaprojektowane dla streamerów. Urządzenie jest zbudowane z wytrzymałego metalu, zachowując jednocześnie niesamowitą smukłość i oszczędność miejsca. Jest wystarczająco jasne, aby oświetlić dużą przestrzeń, a jednocześnie jest delikatne dla oczu. Dzięki niemu będziesz wyglądał bardziej profesjonalnie na swoich streamach.

02

Magnetyczny kontroler. Dostosuj kolor i jasność światła za pomocą bezprzewodowego kontrolera 2,4 GHz. Odłącz go od panelu i steruj nim wygodnie podczas pracy, a następnie przymocuj go ponownie w celu naładowania.

03

Sterowanie smartfonem Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji Godox na smartfonie lub tablecie z systemem iOS lub Android, aby bezprzewodowo sterować jednym lub wieloma światłami.

04

Regulowana jasność i temperatura barwowa. Dzięki regulowanej mocy wyjściowej i temperaturze barwowej od 2800K do 6500K, zestaw ES45 może pasować do różnych warunków nagraniowych. Niezależnie od tego, czy chcesz dopasować światło do koloru ściany, czy pokazać się z najlepszej strony, zestaw ES45 będzie pomocny w tworzeniu odpowiedniego nastroju.

05

Delikatne światłoES45 emituje delikatne światło, które jest szczególnie korzystne dla wszelkich odcieni skóry i karnacji, dzięki czemu zawsze będziesz wyglądać najlepiej.

06

Temperatura pod kontrolą. Wyposażony w super wydajny system chłodzenia, zestaw ES45 utrzymuje imponująco niskie temperatury. Możesz cieszyć się długimi godzinami transmisji w wygodnych warunkach.

07

W zestawie:

  • Panel LED
  • Zasilacz
  • Zdejmowany kontroler
  • Przewód zasilający
  • Oryginalne opakowanie
5975OUT01
6952344221204